martin1947 Posted December 5, 2007 Report Posted December 5, 2007 Ik ga deze week in Amerika Jeep onderdelen bestellen voor ca $ 3000, lage dollar en het scheelt erg veel t.o.v. Europa. Om een hogere korting te krijgen moet ik tenminste voor $ 5.000 bestellen. Ik laat het met een boot komen, dus levertijd is minimaal 8 weken, maar wel lage transportkosten. Moet er wellicht een jeeper nog een lier, bumper, een softop bestellen of wat anders dan kunnen we dit wellicht combineren. Ik hoef er niets aan te verdienen, alleen we delen de vracht en we moeten vooruit betalen. Wie wil reageren die stuurt deze week maar een mail. Eind deze week ga ik in ieder geval bestellen.
Menno Posted December 5, 2007 Report Posted December 5, 2007 je bedoelt zeker "ik hoef er niets aan te verdienen":P
martin1947 Posted December 6, 2007 Author Report Posted December 6, 2007 sorry type foutje, gelijk veranderd, dank je
martin1947 Posted December 6, 2007 Author Report Posted December 6, 2007 Eigenlijk wil ik dit niet zo openbaar maken, omdat de weg anders mogelijk geblokkeerd wordt, maar wel bij een grote betrouwabre leverancier. hij wordt vaak genoemd in het Forum. Mocht je interesse hebben stuur me dan een e-mail of we bellen met elkaar.
martin1947 Posted December 6, 2007 Author Report Posted December 6, 2007 En bij wie ga je bestellen ? Eigenlijk wil ik dit niet zo openbaar maken, omdat de weg anders mogelijk geblokkeerd wordt, maar wel bij een grote betrouwabre leverancier. hij wordt vaak genoemd in het Forum. Mocht je interesse hebben stuur me dan een e-mail of we bellen met elkaar.
rvdblade Posted December 6, 2007 Report Posted December 6, 2007 Heb nog een flipnose nodig. Heeft hij die ook?? Doe me even een pm met de site waar je bestelt dan kijk ik even wat ik allemaal nodig heb. Thanx!!
dezperado Posted December 7, 2007 Report Posted December 7, 2007 Ik wil het niet vertellen waar.=== Klinkt niet erg vertrouwen wekkend. Zeevracht 2 maanden = dat is erg langzaam Hou er rekening mee dat de afhandelingskosten erg hoog zijn bij zeevracht.
rvdblade Posted December 7, 2007 Report Posted December 7, 2007 Ik wil het niet vertellen waar.=== Toevallig 1 cijfer, 2 letters................. .com
Ramstein Posted December 7, 2007 Report Posted December 7, 2007 wil nog wel wat bestellen voor mijn jeeps maar moet wel weten waar ik het bestel en wat ze allemaal hebben dus doe niet geheimzinnig over de verkoper want dat schept argwaan en 2mnd wachten komen ze het per roeiboot brengen:P dus even alle gekheid op een stokje waarom mogen we niet weten waar je het besteld denk eerder dat de leverancier het liefst heeft dat je zijn spullen promoot toch
EJG Posted December 7, 2007 Report Posted December 7, 2007 Hmm, wordt een ja/nee topic. Hij zal er wel zijn redenen voor hebben, welke weet ik ook niet. Vind ik het ook niet interessant. Voor diegene die het wel willen weten ,stuur hem een PM. Voor de rest OT graag.
Groentje Posted December 7, 2007 Report Posted December 7, 2007 Hmm, wordt een ja/nee topic.Hij zal er wel zijn redenen voor hebben, welke weet ik ook niet. Vind ik het ook niet interessant. Voor diegene die het wel willen weten ,stuur hem een PM. Voor de rest OT graag. Hier niet meer actief en tot nu toe nog geen reactie op mailtje Dus ?
EJG Posted December 7, 2007 Report Posted December 7, 2007 uuh , nee geen slotje. Een ieder die meer info wilt , kan hem mailen. Krijg je geen reactie terug, dan weet je toch genoeg ? We kijken het nog even aan
EJG Posted December 13, 2007 Report Posted December 13, 2007 Kreeg bericht van Martin. De bestelling is geplaatst, dus deze kan op slot. Was overigens een betrouwbaar adres, waar hij heeft besteld.
Recommended Posts